آمادگی همگانی برای برگزاری نخستین مجمع انجمن داستان نویسان

به گزارش روابط‌عمومی انجمن صنفی کارگری داستان‌نویسان استان تهران، ابتدا 25 فروردین‌ماه سال 1396 جلسه‌ای با حضور تعدادی از اعضا برگزار شد. شرکت در این جلسه برای تمام اعضا آزاد بود. سپس اوایل اردیبهشت‌ماه طی جلسه‌ای که هیات منتخب انجمن داستان‌نویسان با کارشناسان وزارت کار داشتند؛ اساسنامه به تایید این وزارتخانه رسید. به این ترتیب یک گام دیگر به تشکیل انجمن صنفیی داستان‌نویسان نزدیک‌تر شدیم.

روز جمعه؛ 25 فروردین‌ماه 1396 جلسه‌ی مشورتی با حضور حدود چهل نفر از اعضای انجمن صنفی کارگری داستان‌نویسان استان تهران تشکیل شد. در این جلسه درباره‌ی عضوگیری، اطلاع‌رسانی و نیاز انجمن  به مکانی ثابت گفتگو شد. همچنین درباره موضوعاتی چون زمان مناسب برگزاری مجمع عمومی گفتگو شد.

همچنین در این جلسه به سوال‌ها و ابهامات برخی از همراهان نیز پاسخ داده شد. از جمله چرایی محدود بودن انجمن به استان تهران.

با مشورت صورت گرفته به این نتیجه رسیدیم که هیئت موسس اقدامات لازم را برای برگزاری مجمع عمومی آغاز کند تا در اولین فرصت مجمع برگزار شود. توجه داشته باشید که انتخابات مجمع عمومی باید با حضور نماینده‌ی وزارت کار صورت گیرد و نیازمند هماهنگی با این وزارتخانه است.

همچنین درباره اطلاع‌رسانی و عضوگیری گفتگو شد و کارآمدترین شیوه ضمن اطلاع‌رسانی عمومی، وارد عمل شدن کلیه اعضا برای دعوت از دوستان نویسنده شناسایی شد.

در نهایت طی جلسه‌ای که اردیبهشت‌ماه 1396 با کارشناسان وزارت کار برگزار شد، اساسنامه‌ی پیشنهادی انجمن به تایید رسید. آخرین قدم برای مقدمات برگزاری مجمع عمومی و انتخاب هیئت مدیره برداشته شد.

, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
question