انجمن صنفی در راه ثبت اساسنامه

به گزارش روابط‌عمومی انجمن صنفی کارگری داستان‌نویسان، دومین جلسه‌ی هیئت‌مدیره‌ی انجمن صنفی داستان‌نویسان از ساعت 12 تا 14:30 روز سه‌شنبه، سوم مردادماه 96 با حضور پنج عضو هیئت‌مدیره و دو بازرس انجمن برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای محمدحسن شهسواری گزارشی از روند اداری ثبت اساسنامه‌ی انجمن و ثبت نهایی انجمن ارائه داد. قرار شد پیگیری‌ها ادامه داشته باشد و در صورتیکه روند عادی پیگیری ثبت انجمن با مشکل روبرو شد، هیئت‌مدیره‌ی انجمن با مدیر کل وزارت کار در جلسه‌ای حضوری، برای رفع مشکل اقدام کنند.

آقای محمد حسینی گزارشی از پیگیری ارتباط با «باغ کتاب» و فراهم آوردن فضایی در این مکان (اختصاصاً برای انجمن صنفی)، ارائه داد. طبق گفته‌ی ایشان، باغ کتاب هنوز در مرحله‌ی راه‌اندازی است. مکاتبه با «باغ کتاب» به صورت رسمی به بعد از ثبت نهایی انجمن موکول شد.

درباره‌ی مکان (دفتر) انجمن پیشنهادهایی از طرف اعضا مطرح شد، از جمله جلسه با اعضای فرهنگی شورای شهر، که به بعد از ثبت رسمی انجمن موکول گردید.

آقای امین حسینیون طراحی سایت انجمن را پذیرفت. سایت به صورت ساده طراحی خواهد شد و مبلغی برای طراحی سایت پرداخت نمی‌شود. هزینه‌ی نگهداری سایت حدودا دویست هزار تومان در سال برآورد شد.

, ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
question