رفاهی

طبق تفاهم‌نامه‌ای که انجمن با بیمه پاسارگاد امضا کرده است، اعضای محترم انجمن صنفی و خانواده‌ی درجه یک آنها می‌توانند تحت پوشش بیمه زندگی و تأمین آتیه پاسارگاد قرار گرفته و از مزایای آن بهره‌مند شوند. شرایط و توضیحات این بیمه در فایل پیوست تقدیم می‌شود.

به طور کلی این بیمه‌نامه مزایای زیر را نسبت به دیگر بیمه‌نامه‌های مشابه داراست:

  1. طبق این تفاهم‌نامه به اعضای انجمن صنفی و خانواده درجه یک آنها پکیج بیمه‌ای برای عمر، بیماری‌های خاص، حوادث و بازنشستگی داده می‌شود که مخصوص قراردادهای گروهی و بالای پنج هزار پرسنل است.
  2. این بیمه تنها بیمه‌ای است که در طول مدت بیمه‌نامه برای هر بیماری خاص به طور مجزا تاسقف بیست و پنج میلیون تومان کمک هزینه درمان پرداخت می‌کند.
  3. شرایط صندوق بازنشستگی این بیمه نامه به علت سود مشارکتی که پرداخت می‌شود علاوه بر سود ثابت، تا یک و نیم برابر دیگر بیمه نامه‌هاست.
  4. این بیمه، تنها بیمه‌ای است که در صورت خودکشی فرد بیمه شده اگر سه سال از زمان بیمه‌نامه گذشته باشد هزینه‌ی فوت طبیعی را به بازماندگان پرداخت می‌کند.
  5. بیماری‌های قلبی، تمام انواع سرطان، جز سرطان پوست پیشرفته، پیوند اعضای بدن، جراحی قلب باز سکته مغزی و قلبی در این بیمه شامل هزینه‌های تکمیلی برای بیمه شده است.
فهرست
question