سینا دادخواه

من سینا دادخواه، متولد ۱۳۶۳ و دانش‌آموخته‌ی مهندسی عمران هستم. تاکنون دو رمان «یوسف‌آباد خیابان سی‌وسوم» و «زیباتر» را با نشرچشمه به چاپ رسانده‌ام و یک رمان و مجموعه جستار دیگر را در دست انتشار دارم. در زمینه‌ی داستان کوتاه نیز چند داستان کوتاه از من در ماهنامه‌ی «همشهری داستان» به چاپ رسیده که دو عنوان از آنها، در جایزه‌ی بزرگ داستان تهران، تقدیرشده‌ و برگزیده‌‌‌ی نهایی بوده‌اند.

علاوه‌براین، در زمینه‌ی روزنامه‌نگاری، مطالب متعددی را برای نشریات معتبر خصوصا در زمینه‌ی پژوهش‌های خلاقه‌ی شهری نوشته‌ام و در همین راستا، عضو ثابت تحریریه‌ی مجله «روایت» هستم که می‌کوشد از دریچه‌ی نظریات روایی به پدیده‌های فرهنگی نگاه کند. با توجه به این کوشش‌ها، سابقه‌ی تدریس آزاد «ژورنالیسم روایی» را در مؤسسات مستقل و دانشکده‌ی هنرهای زیبای تهران را در کارنامه دارم.

از سوی دیگر، در راستای علاقه‌ی همیشگی به فعالیت‌های ثمربخش مدنی، به مدت دو سال عضو دفتر توسعه‌ی انسانی پایدار شرکت معتبر «کیسون» بوده‌ام و جدا از آن، در برگزاری پویش‌ها و‌ کارزارهای متعدد فرهنگی مشارکت داشته و دارم.

در کنار مدیریت مستندنگاری پروژه‌های بزرگ عمرانی برای شهرداری تهران و نهادهای مشابه، تمرکز اصلی من در سال‌های اخیر، «برندپردازی» و تولید، هدایت و ارتقای محتوای ارتباطاتی برای شرکت‌هایی نظیر مپنا، سن‌ایچ و چندین و چند برند شناخته‌شده‌ی دیگر بوده است.

, , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
question