گزارش مجمع عمومی عادی نوبت اول

به گزارش روابط‌عمومی انجمن صنفی کارگری داستان‌نویسان استان تهران، مجمع عمومی عادی نوبت اول این انجمن در تاریخ 9 مرداد 97 در موسسه خوانش با حضور 49 عضو انجمن و نماینده وزارت کار برگزار شد. هفت نفر از اعضای انجمن با اعطای وکالت به سایر اعضا (غیر حضوری) در مجمع شرکت کردند و مجمع عمومی عادی در مجموع با حضور 56 عضو انجمن، رسمیت یافت.
در ابتدای جلسه، آقایان محمد طلوعی، محمدرضا نجفی و آرش صادق‌بیگی و خانم‌ها الهام فلاح و شهلا آبنوس با رأی حضار برای هدایت جلسه به عنوان هیئت رئیسه‌ی مجمع انتخاب شدند.
آقای کامران محمدی، سخنگوی انجمن، گزارش هیئت مدیره را به مجمع ارائه داد. آقای محمدی در این گزارش که مورد تأیید مجمع قرار گرفت به اهم فعالیت‌های هیئت‌مدیره از جمله پیگیری‌های ثبت انجمن، پیگیری‌های گرفتن مکان برای انجمن، دیدار با مقامات کشوری، برگزاری همایش کپی‌رایت، فعالیت کمیته‌ها، قرارداد بیمه و صندوق رفاهی اشاره کرد.
بعد از آن آقای افروزمنش، عضو هیئت مدیره و خزانه‌دار و آقای اسدزاده بازرس انجمن گزارش‌های خود را ارائه دادند و به تأیید مجمع عمومی انجمن رساندند. سپس نمایندگان کمیته‌های انجمن، خلاصه‌ای از فعالیت‌های خود را به اعضای حاضر در مجمع ارائه دادند.
در ادامه‌ی جلسه، رأی‌گیری برای علی البدل سوم هیئت مدیره انجام شد. در این رای‌گیری آقای فرید حسینیان تهرانی و خانم تکتم توسلی برای علی البدل سوم هیئت مدیره نامزد شدند که در نهایت آقای حسینیان تهرانی با به دست آوردن رأی بیشتر به عنوان علی‌البدل سوم هیئت مدیره از سوی مجمع انتخاب شد.
در انتها از اعضای محترم پذیرایی صورت گرفت.
, , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
question