یک جشن و برنامه‌ریزی برای آینده‌ای بهتر

به گزارش روابط‌عمومی انجمن صنفی کارگری داستان‌نویسان استان تهران، مراسم افتتاحیه دفتر این انجمن عصر روز جمعه نوزدهم مهرماه 1398 با حضور تعدادی از اعضا در دفتر انجمن برگزار شد.

در این مراسم ابتدا آتوسا زرنگارزاده شیرازی، رئیس هیئت مدیره، ضمن خوشامدگویی به مهمانان از فعالیت‌های هیئت‌مدیره جدید از جمله پیگیری تاسیس دفتر، عقد تفاهمنامه با مراکز مختلف و تاسیس دوره‌های آموزش داستان گفت.

پس از آن حسین سناپور از موسسان انجمن، به لزوم تشکیل این نهاد به‌منظور پی‌گیری منافع نویسندگان و رسیدگی به موضوعاتی چون کپی‌رایت و حمایت از آثار ادبی داخلی سخن راند.

حسن شهسواری از دیگر موسسان انجمن، سخنران بعدی بود که با ذکر تاریخچه‌ای از اقدامات انجام گرفته، چگونگی راه‌اندازی انجمن را، که با مشورت با بزرگانی چون محمود دولت‌آبادی و جواد مجابی همراه بود، توضیح داد.

پس از آن مهدی افروزمنش، عضو هیئت مدیره دوره قبل و این دوره، از تلاش‌ها برای پیداکردن دفتر، در دو هیئت مدیره گفت.

محمدهاشم اکبریانی، دبیر انجمن، در ادامه به برنامه‌های در دست اقدام هیئت‌مدیره این دوره، نظیر راه‌اندازی کمیته‌های حقوقی و ارتباطات، جایزه انجمن در دو حوزه رمان و داستان کوتاه و بیمه نویسندگان پرداخت.

این مراسم با بریدن کیک افتتاح دفتر انجمن، پذیرایی مهمانان و گپ و گفت حاضران پایان یافت. اعضای هیئت مدیره این دوره شامل شهلا آبنوس، مهدی اسدزاده، تکتم توسلی، محمود قلی‌پور و ضحی کاظمی و بازرس انجمن امیرخداوردی از حاضران این مراسم بودند.

, , , , , , , , ,

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
question